• PlPolski
    • EnEnglish

Gniazdko z USB – dobra inwestycja domowa

Przypomnij sobie. Jak często ładujesz urządzenia przy pomocy usb? I ile urządzeń elektrycznych ładowanych za pomocą usb już posiadasz?

Z telefonów komórkowych korzysta w Polsce już ponad 88 proc osób. Do tego radia cyfrowe, laptopy, tablety, e-booki, latarki, a nawet odkurzacze! W ostatnich latach kolekcja gadżetów ładowanych przez USB powiększyła się spektakularnie. Wraz z nimi spektakularnie powiększyła się liczba poplątanych kabli i ładowarek – jednych sprawnych, innych mniej. Bez końca przepinamy urządzenia z jednego gniazdka do drugiego, żeby „zrobić miejsce” na ładowarki usb. A przecież rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste.

Koniec z „czy mogę pożyczyć twoją ładowarkę”

Gniazdka z USB weszły na rynek już kilka lat temu. Jednak do tej pory wykorzystywane były głównie w biurach, gdzie łączy USB używało naraz kilkanaście pracowników. Ospel posiada kolekcję gniazdek elektrycznych z USB, która idealnie nadaje się również do domów i mieszkań.  Dostępne jako gniazdka podtynkowe, z uziemieniem i wyposażone w przesłony torów prądowych, to wygodna i bezpieczna forma zasilania sprzętu w warunkach domowych. Przesłony uniemożliwiają włożenie do któregokolwiek z otworów małych przedmiotów takich jak agrafki, patyki, gwoździe. To ważna informacja dla wszystkich rodziców małych odkrywców.  Gniazdko, oprócz standardowego wejścia gniazda wtyczkowego, posiada wbudowane wejście usb, dzięki czemu nie musisz już stosować ładowarek. Równocześnie możesz więc zasilać tradycyjny sprzęt jak i komórkę.

Gniazdka USB – różne kształty i kolory

Gniazdka z ładowarką usb nie muszą być nudne. W naszej kolekcji proponujemy szeroką gamę kolorów od minimalistycznej bieli, przez szampański złoty po czekoladowy metalik. Gniazdka łączyć można z ciekawymi ramkami, tworząc nowoczesne aranżacje. Serie Aria, As, Sonata, Impresja i Karo wszystkie posiadaj wersje gniazdek z usb. Dzięki temu będziesz mógł dopasować je do zainstalowanych już gniazd i łączników w domu.

                                                                     

                                                                    

Instalacja gniazdek eklektycznych z usb

Czy instalacje gniazdek z usb jest trudniejsza od instalacji zwykłego gniazdka? Absolutnie nie. Gniazdka z wejściem usb montujemy w bardzo podobny sposób do tych tradycyjnych. Aby zapoznać się z instalacją krok po kroku przygotowaliśmy krótki film:

Czyli gniazdka z usb to dobry pomysł?

Oczywiście że tak. Pamiętaj:

  • oszczędzasz czas – nie szukasz już ładowarki, nie musisz jej pożyczać
  • oszczędzasz miejsce – pomyśl, ile miejsca zajmują kable i ładowarki i jak daleko od ściany odstają po włączeniu ich do tradycyjnego gniazda
  • dbasz o estetykę domu – nasze domy są coraz piękniejsze. Po co psuć ich wygląd nieatrakcyjnymi kablami?
  • masz gwarancję – Gniazdka z usb Ospel to aż 7 lat gwarancji.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Krajowej lub z najbliższym Przedstawicielem Handlowym Ospel w Państwa regionie.