Seria As

Seria As – geometryczna forma przełamana delikatnymi krzywiznami ramek. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design, pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz.

Odwiedź e-katalog

włącznik światła ze ściemniaczem seria As Ospel

AS idealne rozwiązanie dla osób ceniących prawdziwą klasykę. Zarówno główne elementy, jak i ramki uzupełniające oparte są na kwadracie z mocno zarysowanymi rogami. Kąty są ostre, doskonale odwzorowują geometryczny trend w aranżacji wnętrz. W przypadku elementów z dodatkowym podświetleniem, niewielkie detale stają się mocnym i wyrazistym akcentem. To kolekcja dla zdecydowanych, dlatego również opcje kolorystyczne są ograniczone i mocno korespondują z klasyką.

włącznik światła seria As Ospel

gniazdka i gniazda internetowe w ramce seria As Ospel

Domowe centrum rozrywki wymaga podłączenia różnych instalacji i wielu gniazd. W ramce pięciokrotnej można mieć wszystko pod kontrolą, a wygląd salonu może tylko na tym zyskać. Seria As oferuje ramki od pojedynczej do pięciokrotnej, wszystkie umożliwiają montaż produktów zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej.

gniazdko i włączniki w ramce potrójnej As Ospel

Blat roboczy, sprzęty, stół jadalny – każde z tych miejsc wymaga odpowiedniego oświetlenia. W ramkach wielokrotnych zmieści się tyle funkcji, ile potrzebnych jest, by z kuchni uczynić serce domu.

ściemniacz i łącznik żaluzjowy seria As Ospel

Produkty do zadań specjalnych: ściemniacz i łącznik żaluzjowy to doskonały sposób by sypialnię zamienić w przytulny azyl….

Mamy nadzieję, że rozwiązania i produkty z Serii As znajdą Państwa uznanie. Klientów detalicznych zapraszamy do autoryzowanych punków sprzedaży wymienionych na podstronie Gdzie Kupić a kontrahentów do kontaktu z Działem Sprzedaży Krajowej.