Sterowanie bezprzewodowe

Odwiedź e-katalog

Łączniki do sterowania bezprzewodowego w ramach serii Sonata ułatwiają codzienność. Proponowane przez nas bezprzewodowe zestawy sterowania oparte są na transmisji radiowej i pozwalają na rozbudowanie istniejącej instalacji o funkcje sterowania:

  • oświetleniem
  • roletami
  • bramami

Instalacja systemu sterowania jest bardzo prosta i całkowicie bezinwazyjna czyli nie ma konieczności kucia ścian czy układania dodatkowych kabli. Zestawy składają się z:

  • nadajnika (łącznika)
  • modułu wykonawczego (montowanego w puszce podtynkowej)

a cały system zasilany jest baterią wmontowaną w łącznik, której przewidywana żywotność wynosi 3 lata

     

 

Sterowanie oświetleniem
Bezproblemowo możemy zwiększyć ilość punktów sterowania oświetleniem, wykorzystując nasz zestaw ZŁN-1RSF/m/00. Bez ingerencji w istniejącą instalację mamy możliwość montażu dodatkowych łączników czy to przy łóżku w sypialni czy na wysokości odpowiedniej dla dziecka.

Sterowanie roletami
Niejednokrotnie dopiero w trakcie użytkowania domu czy mieszkania, precyzuje się tak naprawdę z którego miejsca najwygodniej steruje się nam roletami, a może brakuje nam dodatkowego punktu? Wówczas problem rozwiązuje nam zestaw ZŁN-1RSF/m/00. Nadajniki możemy przenosić w dowolnym czasie i w dowolne miejsce w czasie ekslopatacji budynku. Moduł wykonawczy zestawu przeznaczony jest do sterowania zarówno roletami, jak i innymi urządzeniami napędzanymi silnikiem elektrycznym.

Sterowanie bramami
Często o instalacji sterowania bramą myśli się dopiero w trakcie mieszkania i tu również mamy możliwość uniknięcia prowadzenia instalacji kablowej, gdyż zastosowane moduły wykonawcze doskonale nadają się do takich urządzeń jak bramy wjazdowe. Stosując łączniki bezprzewodowe możemy otworzyć  bramę z dowolnego pomieszczenia z widokiem na wjazd do posesji.