• PlPolski
    • EnEnglish

Nagrody

Nasza wiedza, praca, dążenie do rozwoju i profesjonalizm od lat są doceniane i przyczyniły się do tego, że marka OSPEL jest cenionym producentem osprzętu elektroinstalacyjnego. Dlatego też możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, które potwierdzają naszą stabilną pozycję rynkową.

Jako jedyny producent osprzętu elektroinstalacyjnego otrzymaliśmy Godło "Teraz Polska". Kapituła Konkursu nagrodziła serię Sonata. Warto wspomnieć, że Fundacja "Teraz Polska" od 25 lat nagradza produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

                                                 

 

 

Na Targach "ENRGETAB 2012" seria As została zakwalifikowana do Konkursu na szczególnie wyróżniający się produkt i została nagordzona statuetką Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego.

W dn. 28.09.2012r.  podczas "Dnia Budowlanych" przyznano nam Odznakę im. Króla Kazimierza Wielkiego, którą co roku przyznaje Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości podmiotom fizycznym i prawnym, które m.in. prowadzą działalność na rzecz budownictwa i osiągają pozytywne efekty gospodarcze.

 

W roku 2013 seria Impresja została zaliczona do grona najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz w kategorii: Oświetlenie i Osprzęt, w konkursie oraganizowanym przez Wydwanictwo Publikator.

 

Według czytelników magazynu "ELEKTROSYSTEMY" w roku 2012 seria Sonata zasłużyła na uznanie i otrzymała prestiżowy tytuł Elektroproduktu 2012

 

Jesteśmy również wielokrotnym laureatem Gazel Biznesu w latach: 2003-2009, 2016-2022. Znak Gazeli Biznesu jest znakiem rozpoznawczym dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.