• PlPolski
    • EnEnglish

Seria SONATA - Prosta elegancja

SONATA oprócz podstawowych łączników, gniazd wtyczkowych, teleinformatycznych i głośnikowych, zawiera w swym składzie czujnik ruchu, regulator temperatury, ściemniacze i łącznik hotelowy. Atutem serii jest możliwość zamontowania w ramkach wielokrotnych gniazda podwójnego. Dodatkowym udogodnieniem są ramki wielokrotne, które są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż produktów zarówno w pionie, jak i poziomie. Prestiż serii podnoszą pojedyncze i wielokrotne szklane ramki. Ich zastosowanie sprawia, że produkty SONATY nabierają dostojności i elegancji. Niezwykłe połączenie szkła z tworzywem nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru i wdzięku.

Dzięki prostym kształtom seria znajdzie zastosowanie w każdym domu, w każdym wnętrzu. Seria SONATA spełni oczekiwania podążających za najnowszymi trendami, urzeknie swym kształtem i elegancją.

Poprzez zastosowanie dodatkowej ramki produkt delikatnie odstaje od ściany, nie tracąc jednocześnie na bezpieczeństwie.

Produkty z serii SONATA oferujemy w tradycyjnej bieli oraz ecru. W sprzedaży wszystkie produkty dostępne są bez ramki zewnętrznej, którą należy nabyć oddzielnie.

Seria SONATA została zaprojektowana dla bardziej wymagającego klienta. Klienta, który nie patrzy na osprzęt jedynie przez pryzmat jego funkcjonalności, ale dostrzega w nim element zdobniczy, ozdobę ściany, dopełnienie wyglądu wnętrza, klienta, dla którego idealnie dopasowane elementy wnętrza stanowią istotny element.

Naszym założeniem było stworzenie produktu eleganckiego, bezpiecznego, który można dopasować do każdego stylu wnętrza i założenie to udało nam się w 100 % zrealizować.