• PlPolski
    • EnEnglish
    • RuРусский

Romantycznie o nieromantycznym

Romantycznie o nieromantycznym

Można być lub nie być fanem Walentynek, ale faktem jest, że w przeddzień święta zakochanych świat stał się nieco różowszy. Czekoladki, róże i misie spoglądają na nas z niejednej wystawy sklepowej, a w prasie pojawiają się porady jak zorganizować idealną kolację we dwoje.

W Ospel z przymrużeniem oka zastanawiamy się czy osprzęt elektryczny ma coś wspólnego z Walentynkami? Czy kontakty i gniazdka to w ogóle temat dla tych dotkniętych strzałą Amora? Cytując słowa piosenki „Miłość jest wszędzie”, postanowiliśmy poszukać jej wokół nas.

Naszą miłością są domy

My od lat zakochani jesteśmy w domach.  To do nich projektujemy i produkujemy co raz to nowszy i bardziej funkcjonalny osprzęt elektryczny. Gniazdka i włączniki starej generacji zastępujemy nowoczesnymi i trwałymi łącznikami, które cieszą Was przez kolejne lata. Domy zmieniają się a my wraz z nimi. Pojawienie się komórek i innych urządzeń zasilanych kablem USB spowodowało, że i my stworzyliśmy nowy typ gniazdka dla Waszej wygody. A gdy domy stały się „inteligentne” wprowadziliśmy do sprzedaży łączniki do sterowania bezprzewodowego, by łatwiej było Wam sterować oświetleniem, bramą wjazdową czy roletami. Wszystkie te nowości narodziły się z pasji do tworzenia rzeczy funkcjonalnych i estetycznych. Jak inaczej moglibyśmy nazwać tę pasję, jeśli nie miłość?

Jeśli Walentynki to kolor czerwony

Co jeszcze mamy wspólnego z Walentynkami? Serię odważnych kolorów, a wśród nich kolor miłości -czerwień. Jako barwa intensywna i świadcząca o sile charakteru przez wiele lat nie była w modzie. Na szczęście wraz z powrotem zdecydowanych i nasyconych farb do świata dekorowania wnętrz, chętniej sięgamy po ten żywiołowy kolor. Wspaniale współgra z czernią, szarością lub bielą. Niesie ze sobą energię i dynamikę. Być może o czerwieni warto pomyśleć nie tylko przy okazji święta zakochanych?

I na koniec „Kochanie , napraw ten kontakt…”

Jak często słyszymy takie i podobne prośby? Jak szybko je realizujemy? Wyrazem miłości jest często zwykłe słuchanie i pomoc. Pamiętajmy o prośbach ukochanych osób, a jeśli w domu trzeba przeprowadzić drobne naprawy, zróbmy to z uśmiechem i od razu.

Wszystkim zakochanym i tym poszukującym miłości życzymy wspaniałego święta.